​​​ 

S I G M U N D

 



Od 1985, SIGMUND łączy grupę ekspertów z wielu obszarów zawodowych z zakresu Zasobów Ludzkich oraz Zarządzania, psychologów, informatyków i statystyków, którzy dzielą się swoją wiedzą i doœświadczeniem, w celu dalszego rozwoju i opracowania oferty handlowej dotyczącej narzędzi ewaluacji postaw i zachowań w sytuacji zawodowej.

Nasze testy identyfikują i okreśœlają kluczowe czynniki do pomiaru efektywnośœci i osiągnięcia sukcesu w sytuacji zawodowej. Nasza gama testów towarzyszy przedsiębiorstwu w całym cyklu życia zawodowego: od rekrutacji i selekcji, poprzez rozwój, aż do mobilnośœci i zmian zawodowych…

Wszystkie nasze testy są opracowane przy zachowaniu œścisłych norm, w oparciu o naukową metodologię, którą doskonalimy już od ponad 30 lat. Wszystkie nasze testy stanowią przedmiot prac opartych na wzorcu, zatwierdzeniu i zapewnieniu wiarygodnośœci.

Jesteœśmy przekonani, że umiejętnoœści indywidualne i zespołowe w sytuacji zawodowej mają ogromny wpływ na sukces organizacji. Nasze narzędzia ewaluacji pozwalają naszym klientom na pomiar i okreśœlenie ich umiejętnośœci kluczowych, przyczyniając się w ten sposób do lepszego wyboru, zarządzania i rozwoju posiadanych zasobów ludzkich.

Dzięki naszym narzędziom, klienci rekrutują efektywniej, rozwijają skuteczniej posiadane zasoby ludzkie, zwiększając w ten sposób produktywnoœść i wyniki w przedsiębiorstwie.

Nie ma żadnej wątpliwoœci, że te organizacje, które będą potrafiły dokładniej zmierzyć i zarządzać potencjałem zawodowym oraz motywacją współpracowników zostaną liderami w swoim sektorze. Dlatego właśœnie SIGMUND nieustannie inwestuje w badania i rozwój, aby móc zaproponować swoim klientom nowe rozwiązania, coraz bardziej udoskonalone i dostosowane do zróżnicowanych potrzeb ewaluacji i rozwoju zasobów ludzkich.

SIGMUND to 35 testów w wersji internetowej lub Windows, przetłumaczonych i zatwierdzonych po francusku, angielsku, niemiecku, hiszpańsku, włosku, niderlandzku, portugalsku, polsku, chińsku, z których skorzystało już ponad 1 200 000 osób...

To ponad 30 lat doœświadczenia z zakresu budowy testów i narzędzi ewaluacyjnych.

To 1300 konsultantów na całym œwiecie, którzy wspierają strategię i politykę prowadzone w Państwa przedsiębiorstwie.

SIGMUND stanowi dziśœ punkt odniesienia z zakresu ewaluacji czynnika ludzkiego.